Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kuchyňské nože do škole

Dobrý den,

na stará kolena jsem se rozhodl, stát se kuchařem. Včil mě došel dopis, že si mám pořídit nějaké vybavení (vůbec se v tom nevyznám, nože máme doma nějaké obyčejné... hlavně, když jsou ostré) a to:

1) Kuchyňský nůž krájecí

2) Běžný nůž

3) Nůž na čištění zeleniny

4) Dvouzubá vidlička

+ ještě nějaké věci jako škrabka, obal apod.

Jak jsem již psal, vůbec se v tom nevyznám. Co by jste mi doporučili? Rád bych něco, co bych měl na déle. Cenový strop si taktéž neumím představit. Vidím všude nože jak za 200 Kč, tak i za 50 tisíc Kč.

Děkuji všem za odpovědi, uvítám raději osobní zkušenost.

Tenhle dotaz mi připomněl - když jsem studoval, jel jsem jednou v Praze autobusem (vzhledem k tomu, kolik je to let, nejsem si jistý, jestli to nebyla koňka), jely tam nějaké učnice a z jejich hovoru vyplynulo, že ne tom učilišti se nože dost kradly. Ale od té doby pravdoláska zvítězila, tak dnes už je to asi jiné.