Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sklokeramická deska hučí

zdravím,
mám 5 let sklokeramickou desku, před 2 lety začala blbnout že různé plotýnky nešly zapnout, nešly vypnout a tak. dnes přijel opravář, vyměnil nějakou elektronickou desku, a vše funguje správně. ohřívání, zapínání, vypínání, vše ok.
po tom co odjel a já to začal používat, je slyšet, že ikdyž je ta deska vyplá tak trochu hučí. když to vypnu na zdi tak to hučet přestane. řekl bych že původně to nedělalo. přestane to časem, nebo mám to nějak řešit?
díky

Mně to dělala po dobastlení jiného skla, destička s ovládáním je moc blízko desce.
U vás to může být otázka podložek, nebo jsou ty destičky na pružinkách a kolících - pak je úprava možná. Pokud vám dal celou destičku s bzučícím trafíčkem, tak to nepřestane.