Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Traktůrek a hydraulika

Dobrý den dostal jsem traktůrek domácí výroby s hydraulikou ale bohužel je asi špatné čerpadlo chtěl bych hydrauliku předělat.
Motor je tam 350 jaké čerpadlo použít na traktůrku je posilovač řízení zadní závěs hydraulický a chtěl bych udělat ještě dopředu hydraulickou radlici na sníh prosím nějaký nákres jak toto udělat nebyl zde anižádný přepouštěcí ventil takže když se čerpadlo stále tlačilo ale nikam moc děkuji

Jde také o to ,že čerpadlo je velmi slabé a když běželo servo tak závěs byl rád ,že se zvedl a o zátěži viz. pluh ani nemluvím musel jsem dočastně vyřadit servo aby šel závěs.Čerpadlo je tam nějaké malé CCCP ze štítku se nedá nic rozluštit

Zdravím pánové ,já rěším problém se zvedáním vlečky - sklípky , nahoru bez problémů ale dolů problém , rozvaděč Jihlavan - dvě sekce - jedna ramena a druhá rychlospojka k vlečce - a problém spočívá vrácení se oleje po vyklopení spatky dolů,na rozvaděči mám druhou stranu zátku a to by mohla být chyba?neměl bych to propojit přes tečko k hadici vracející se do nádržky?

Ahoj stručnější popis skladanky , čerpadlo Tatra z řízení i nádržka kompletní , rozvaděč Jihlavan dvou sekční,tlak z čerpadla mám hadici na rozvaděč a písmeno P, druhá hadice z nádržky na rozvaděč a písmeno T,jedna sekce ramena - 2 x hadice vrh a spodek pístnice dvojčinné a druhá sekce hadice na rychlospojku a propojení vlečky kde je dvou sekční pistnice- podle mě druhou hadici musím dát tečko na hadici mezi nádržku a rozvaděč s označením T - bude to takto fungovat?

Zdravím pane Milan
Chtěl sem se zeptat čím může být porucha na rozvaděči Jihlavan . přestalo fungovat sekce kde je připojena pístnice na ramena na traktor u domadel , přestalo to z ničeho nic fungovat ale čerpadlo tlak dává - že by něco s pojišťovákem - povolit nebo utáhnou t nebo odstranit úplně .
Děkuji za radu

Na levo vztup z nádoby vrch posilovač z posilovače to jde zpět do nádoby a spodek rozvaděč dále rozvaděč má 4 vztupy dva dole a dva nahoře do jednoho jde tlak z čerpadla to jde nalevo nahoru spodek na levo se vrací do nádoby a pravá strana vrch a spodek jde do pístnice já myslím ,že v tomhle nebude problém prý to šlapalo ale někdo tam dal slabé čerpadlo viz. foto