Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bazén tampa (3m) - rozměry podkladové plochy

Ahoj, budeme pořizovat bazén tampa o průměru 3m a teď budeme dělat pod bazén podklad (asi z dlaždic) a chtěl bych se zeptat, jakou minimální velikost musí podklad mít - protože při napouštění je bazén širší a postupně se s přibývající vodou stěny zvedají a průměr se zmenšuje...

Díky

Koukám, že jsi dostal od Rufuse dobrou radu:-(. No nic - máme tento bazén o průměru 3,05 m a základna je o průměru 3 metry. Od ní se naplněný bazén trochu rozšiřuje, pod nafukovacím kruhem je zase užší. Ta míra 3,05 m u tohoto bazénu je vnější průměr nafukovacího límce, průměr hladiny bazénu je o cca 50 cm menší.