Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak opravit stul? urazene nohy

vsem kutilum, nekutilum, muzum, zenam. Zkratka vsem pritomnym.

Mam kutilskou otazku.

Mam stul. Dreveny stul. A leto na krku.
nicmene stul ma urazeny nohy. jako by je nekdo uriz pilkou.

chci dat stul do kupy. chci dat rodinu do kupy a posedet ve slunecnych dnech venku.
Ale nechci pouzit kov na opravu. Takze na obou stranach- stul a noht pouziju srouby. jak na
to kuciii a holkiii?

Me napadlo zatim jen jedno reseni. Predstavte si dlan a prsty. Vztycne dve dlane proti sobe prstama a zasunte k sobe. Cosi podobneho mi mohlo zafungovat se stolem plus lepidlo.

Nicmene nohy nejsou tvaru valce, je to kvadr a jedna strana je pomerne uzka. 5Cm, odhaduji.

Poradte. Predem dekuji.

covece tak zpetne kdyz mrknu na obrazky co jsem postnul, vazne nechapu, jak nekterym mohlo dojit oc se jedna.

omluva a napravuji zde:

gT8braTY
YX84LY2i
lNchdzjO

a je to jeste horsi damy a panove. jak se zda puvodni majitel urazel nohy tim zpusobem ze chybi casti mezi nohama a samatnym stolem.

libi se mi napad s koliky a lepidlem. koliky neni problem, ty bych mel pro lepidlo skaknu do zelezarstvi a vrtacku snad sezenu.

ale nepobiram jak vyresit chybejici casti. jedine drevenou podlozkou. joo. kdybych tak mel dilnu a kupu dreva, vzal bych pilu rozmeril rozmery a 4x narezal...

ted jsem... no vite kde...

podle me tam nic nechybi. prdni tam 4 koliky a je to vyreseny, to udelas i v kuchyni. 8mm kolik, doprostredka a slusny lepidlo (treba tohle pouzivam ja a drzi to jak krava http://www.pattex.cz/cs/produkty/lepidla-a-tmely-n a-drevo/wood-super-3.html). staci akuvrtacka, vrtak na drevo 8 mm, 4 koliky a idealne koupit tzv. znacniky (tedy ja tomu tak nikdy nerikal, ale koukam, ze se to tak asi jmenuje - http://www.landsmann.cz/wolfcraft-2912000-valecky- centrovaci-znacniky-pr-8mm-fix-4ks-_d23487.html). To abys mel diry proti sobe. Navrtas je na jedny strane (nejspis na tech torzech nohou na desce, kdyz je tak tezka), das do nich znacniky, das na to ty nohy, trochu zatlacis a ono ti to tema hrotama vyznaci presne kde mas vrtat v nohach. a kdyz bys to chtel mit jo pevny, dej tam ty koliky do kazdy nohy treba dva.

jo, mimochode, podle barvy tech plosek nohou jsem si temer jisty, ze to patri obracene, nez na obrazku 1. Ta rozpera mezi nohama je pak dole u zeme, ne nahore u desky!