Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup kompresoru

Ahoj,

chtěl bych si koupit nějaký el. kompresor. Používal bych ho jako jednoúčelové zařízení na odfoukávání zbytku trávy z travní sekačky, aby mi pak nesmrděla v garáži.

Chtěl bych, aby byl co nejlevnější, ale nebyl to zas nějaký vyslovený šunt z plastu.

Máte s tím někdo nějaké zkušenosti ?

já sem viděl, že se dá použít kompresor z jakékoliv kompresorové ledničky.

Ale na odfoukání trávy, nebylo by jednodušší vzít nato vysavač, nebo do výfukové díry toho vysavače strčit hadici a foukat tím?

Ten vysavač to neodfoukne; jedná se o čerstvě posečenou trávu, která se přilepí na sekačku a když uschne, tak se obtížně sundává i kartáčem. Když je vlhká, tak to kompresor odfoukne.

To není moje zkušenost, čištění sekačky kompresorem mi poradilo víc sousedů...