Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukostření kazetového adaptéru

Ahoj,

v autě mám starší autorádio s kazetovým přehrávačem, ve kterém používám tzv. "falešnou kazetu" - tedy kazetu se sluchátkovým kabelem, kterým připojuji telefon a používám ho jako přehrávač mp3, handsfree, navigaci, atd.
Signál je ale rušený samotným telefonem. Dá se onen kabel nějak odstínit? Je to klasická dvoulinka, slaboučká jako u sluchátek.
Rozumím tomu dobře, že když není adaptér nijak propojený s palubním napětím, tak ani nemá cenu ho ukostřovat?

Moc díky.

Adaptér je plastový, je to vlastně klasická MC kazeta, akorát není uvnitř žádná páska a v místě, kde je v rádiu čtecí hlava, je jakýsi generátor elmag signálu, či co.
Pokud mám puštěné CD nebo rádio, tak mobil ho vůbec neruší. I když ho mám v kastlíku přímo pod rádiem. Blbne to jen s tím kazetovým adaptérem.
Rádio je originál Volvo, vyráběné ale firmou Alpine. Takže šrot to snad nebude. :)
Takže vyměnit kablík mezi adaptérem a telefonem za odstíněný?