Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kuna ve střeše

Měli jsme ve střeše kunu. Po roce se v podkroví nedalo horkem vydržet, tak jsme nechali opravit izolaci. Musela se proto rozdělat skoro celá střecha, doplnila se vata a byl chvíli klid. Na podzim se kuna opět vrátila a je jasné, že celá oprava byla k ničemu. Sádrokarton v rozích už začíná plesnivět. Existuje vůbec na světě nějaká tepelná izolace, kde se kuna nedrží? Díky za radu.

Nevím, zda i na kunu, ale na tuhle škodnou platí pach. Zkusil bych obyčejný Pepo, smrdí to po petroleji. Nutno často obnovovat. Mám s tím pozitivní zkušenost. Menší kousky na co nejvíc míst, jen tak volně i do spár, prohlubní atd.

Dle místní situace bych zvážil i pár kapek nafty - pozor na nebezpečí požáru.