Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba rodinného domu

Ahoj. Chci se Vás zde zeptat jestli má někdo zkušenosti se stavbou RD konkrétně jenom hrubé stavby bungalovu. Nevím jakou technologii mám zvolit, jestli stavbu z ytongu, dřevostavbu, stavba z panelů atd. Co podle Vás výjde jako finančně nejlepší řešení?
Do výstavby klasického zděnného domu, na který jsme byli v našich končinách nejvíce zvyklí se mě jít moc nechce.
Děkuji uctivě

Ještě bych se zeptal protože slamáky mně tak trochu zajímají. Panely z lisované slámy.. to už někdo dělá? Byl by odkaz? Nejedná se spíše o klasické zemědělské maloformátové vázané balíky které už dnešní generace příliš nepamatuje?