Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynová varná deska a trysky

Zdravím,
musím si pořídit novou plynovou varní desku s tryskami na zemní plyn. Mám doma propan butan. Co se stane, když pustím propan do hořáku s tryskami na zemní plyn. Bude to hořet? jaký je rozdíl mezi tryskami? děkuji.

Připojení plynového spotřebiče by měl zajistit plynař s oprávněním.
Ten se o výměnu i seřízení trysek v pohodě postará.
Kvůli ušetření pár korun za plynaře se to svépomocí nevyplatí.
Při jakémkoli případném problému nedostanete od pojišťovny ani korunu.