Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolik vody přeteče hadicí?

dobrý den lidi, měl bych prosbu, je hadice o pruměru 25mm tady a délce 50m. Když napojím čerpadlo které je vykonné, kolik vody dostanu za minutu či hodinu přez takový pruměr hadice? bohužel npíšou na strankach jestli je to puměr vnejší či vnitřní

děkuji za pomoc, nevím jak si to vypočitat:-D

Dneska jsem zkoušel čerpadlo Einhel 800W, 25 m 3/4" hadice přímo u čerpadla, hadice nafouknutá téměř na coul a ten 200 l sud za 2,5 minuty plný nebyl. Ale možná to škrtila koncovka...:-)
Ale je tam 7 m sání a 2,5 m výtlak, třeba máte lepší podmínky.