Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kávovar

Zdravím, mám něco přes rok pákový kávovar na preso, a teď se mi začala ucpávat ta mřížka co se do ní sype kafe. Postupně začne protíkat čímdál míň vody, až neteče skoro žádná a zůstane to nad tou mřížkou natlakované. Byla u toho ještě jedna mřížka, trochu větší na 2 hrnky, tak sem začal používat tu, ale ta se po 14 dnech začla ucpávat taky. Nevíte čím to může být? A jak se tyhle mřížky dají vyčistit? To sou 2 plechy které sou asi pevně spolu slisované a mezi ně se nedá nijak dostat.

Jo zkusím... no vyprsklo to z toho, ale žádnej extrémní výbuch to zas nebyl. To je taky možné, že to čerpadlo má stářím už menší tlak než má mít.
Jo to je celkem běžnej mlýnek od ety, mám ještě jeden hezčí, ale ten teprve budu zprovozňovat:
92160057@N07/