Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolne otevirani dveri v byte

Ahoj,prestehoval jsem se nove do panelakoveho bytu a snad vice jak polovina dveri v byte mi nestoji urcite stanovene pozici a sami se zacnou hned otvirat a z pozice putovat.zkusil jsem promazat panty,dotahnout panty futer ale bezuspechu.namate prosim radu co s tim?Dekuji R.

Mně se zase polovina dveří zavírá. Je to ta polovina, co je na bytovém jádru. ;-)
Jestli se dá na těch dveřích něco štelovat, tak musíš docílit toho, aby hrana dveří směřovala kolmo k zemi, podle vodováhy. Buď je křivá zeď nebo jsou špatně zasazená futra.

Byt jste nevideli a presne na 100% vystizeno,vse cele a vsude krive,podlaha,zdi...temer nesla napr vycentrovat ani lednice.tak to bude asi timto problemem.
o te podlozce jsem uz nekde slysel,zkusil jsem vysadit dvere dal ji na vrchni pant a nepomohlo.nevite prosim jak natoto detailneji?