Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TV Luxtronic a DVBT

Mám tuto TV typ je to tuším 2115.Má integrovaný DVBT přijímač.Když dám vyhledat programy,tak mi jich to najde jen 13.V nastavení není možnost pro přepnutí na jiný vyhledávací kanál nebo něco podobného.Nejdou prostě změnit parametry vyhledávání.Nechce se mi kupovat satelitní komplet nebo další krabičku na příjem DVBT signálu.Zná tuto TV někdo a pomohl s tím jak najít více programů?

Nevím jak teď, ale v té obci mezi kopci jste chytali signál z retranslační stanice, signál z pozemních vysílačů se na Vsetín nedostal. Samozřejmě pokud bydlíš na Horním městě tam může být situace jiná. Ptal bych se sousedů / místních firem instalujících antény / elektroprodejen (KB Expert) prodávajících TV. Mohli by mít nějaký přehled...