Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TV Luxtronic a DVBT

Mám tuto TV typ je to tuším 2115.Má integrovaný DVBT přijímač.Když dám vyhledat programy,tak mi jich to najde jen 13.V nastavení není možnost pro přepnutí na jiný vyhledávací kanál nebo něco podobného.Nejdou prostě změnit parametry vyhledávání.Nechce se mi kupovat satelitní komplet nebo další krabičku na příjem DVBT signálu.Zná tuto TV někdo a pomohl s tím jak najít více programů?

Tak si tam klikni na tie multiplexy pozri si mapy pokrytia a aj ze jaka frekvencia a polarizacia anteny pripada v uvahu tam kde si (najblizsi vysielac), ktorym smerom je, a potom si pozri ze jake mate anteny na streche alebo kontaktuj toho kto tamtu antenu spravuje nech ti povie jake multiplexy ta antena vie chytat.
Alebo skus ladit s nejakou inou TV na test ze co chytis.

Nevím jak teď, ale v té obci mezi kopci jste chytali signál z retranslační stanice, signál z pozemních vysílačů se na Vsetín nedostal. Samozřejmě pokud bydlíš na Horním městě tam může být situace jiná. Ptal bych se sousedů / místních firem instalujících antény / elektroprodejen (KB Expert) prodávajících TV. Mohli by mít nějaký přehled...