Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno venkovní reflektor - dotaz na funkce PUR čidla

zdravím, mám venkovní led reflektor s čidlem pohybu a tam jsou 3 možností nastavení. TIME, LUX a SENS. Time je čas, Lux je při jakém "světle" se má světlo rozsvítit (je ta nakreslene sluničko a měsiček, takže to sem pochopil co se s tím šteluje)
ale na co je SENS? nic tam neni nakresleno ani v přiloženem papirku ani na krabici

diky

Nastavení:
1) "soumrakový" regulátor dát do polohy "slunce" - reaguje vždy
2) "time" nanejkratší čas - svítí několik sec.
3) "sens" - citlivost na nejvyšší nastavení
4) přecházet sledovaným prostorem a naklápěním čidla a seřizováním "sens" - citlivosti nastavit požadovaný rozsah reakce
5) nastavit "time" na požadovaný čas osvitu prostoru
6) nastavit "soumrakový" regulátor tak, aby svítil od určitého stavu osvětlení prostoru, přičemž nastavení na "měsíček" odpovídá funkci až při téměř úplném setmění v prostoru.

Stačí takhle? :-/