Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Letní dovolená v ČR

Přeji pěkný den všem,
nevím kde jinde se zeptat, tak to zkusím tady. S přítelkyní přemýšlíme kam v létě vyrazit. Letos by jsme rádi zůstali někde tady u nás v ČR, pojedem ještě s jedním párem. Nejde nám o žádné turistické výlety, spíš o to se přes den plácnout někam k vodě a večer si ogrilovat nějaké dobré maso. S tím, že by se dalo někam vyrazit poblíž - nějaké město aquapark, zábavy apod...
Samozřejmě mě napadlo Máchovo jezero nebo Seč (jde nám hlavně o tu vodu).

Tak bych vás rád poprosil o nějaké zkušenosti, místo je nám takřka jedno, jen aby tam byla pokud možno co nejčistší voda a dalo se tam dobře koupat + pěkná příroda. Taky jde hodně o ubytování. Rádi bychom pronajali třeba nějakou "větší" chatku na 7 - 10 dní a nebo klasika nějaké dva dvoulůžkové pokoje. A rádi bychom se vešli do 8 000Kč - tj. 2 000Kč/osoba. Jídlo a pití není problém si zajistit.

Pokud vás něco napadá, ač je to třeba dražší napište a mi se pokusíme přispůsobit.
Předem děkuji za rady, s pozdravem Hynek.

Napada me pujcit si lod, tak to delam ja. Za tyhle prachy se da pujcit, par kacek navic vas bude stat benzin. U vody jste furt, a je na vas, jestli si zajedete do nejaky zatoky na koupani, nebo se plesknete do centra deni a pujdete trsat, stejne tak je na vas, jestli se rozhodnete varit nebo zakotvite u hospody. Papiry na tyhle lodi nejsou potreba, ale chce si to procist rad plavebni bezpecnosti.