Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem šicí stroj

Dobrý den,dneska jsem se vrhla do šití,tak si tak šiju a šiju,pak zvednu nohu ze šlapadla a ono to šije stále i když už jsem na to nesahala...šlapadlo se vrátilo do původní polohy nahoru,ale stejně to šije....Zkoušela jsem i vypojit z elektriky,ale nepomáhá...Nevíte,co s tím??? Za případné rady mooooc děkuji :-)

Nerozebírat a dát to nějakému zkušenějšímu kutilovi. Může být zaseknutý, něco ulomeného nebo prasklého. Po otevření může vystřelit pružina, nebo se mohou vysypat součástky a pokud to není značkový opravář, tak se bude trápit s tím, jak to bylo složeno. Pokud mi někdo donese plnou hrst šroubků a součástek, tak dlouho trvá, než na to přijdu jak to bylo. Navíc mi vždy něco zbude, i když to funguje.:-D

tak si tak šiju a šiju,pak zvednu nohu ze šlapadla a ono to šije stále

Jak ten chirurg - Tak si operuji a operuji, najednou se dívám a já pitvám a pitvám