Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybetonování podlahy v kůlně

Mám vedle stodoly na chalupě kůlnu, kterou používám jako dílnu a sklad. Bohužel tam je jako podlaha pouze udusaná hlína. Chtěl bych to vybetonovat. Jak mám dát silný beton, popř. jak hluboko to mám odkopat? Mám tam dát i něco na zpevnění aby mi ta podlaha potom nepopraskala?

Moje rada. Mám už 30 roků betonovou mazaninu v dílně na dvoře a stále je OK.Na udusaný násyp jsem položl asi 6cm vrstvu betonu.Použil jsem potěrový štěrk 1 ku 4.Povrch jsem zaprášil cementem a pečlivě uhladil.Po zatvrdnutí jsem to natřel barvou na beton.