Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem startování sekačky Weibang

Ahoj.Tohle je moje třetí sekačka po 20 letech .Druhou jsem vrátil v záruce - vada motoru.Takže snad mám nějakou zkušenost / mám křoviňáky i motorové pily/.Bohužel stále nevím proč mi sekačka špatně startuje - manželka ji vůbec nenastartuje .Když už je nastartovaná tak je to nezmar . Svíčka super.Mám dohad, zda to není tím přívodem benzínu do motoru.Je tam nějaký zámek či co/ nechci to rozebírat když je to ještě v záruce / a ať kličku dávám nahoru či dolů je to stejné, v návodu nic k tomu není.Nevím v jaké poloze to má být, či zde není jiný fígl - při startu a pak při provozu.Prodejce samozřejmě nic neví.Díky moc za radu.Prosím odepiš mi na Waketai@seznam.cz.

První jarní startování sekačky mi taky trvalo docela dlouho až jsem rozebral zboku karburátor a opatrně odloupl části membrány které sloužily jako ventilky - byly po zimě přilepené na dírky a proto benzín netekl...