Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přemagnetování dynama

Dobrý den. Dnes jsem opravoval čz kamaradovi a zjistil jsem že má ukostření na + pol i přesto že má dvoucívkový regulátor 6v 75w. Chtěl bych se zeptat jak se u dvoucívkového relé dělá přemagnerování dynama. Díky

Vono je to zážehový dvoutakt, tak to bez eletriky fakt nejede :-). Vono to ale jede třeba na plochou baterku... A vono to taky nesvítí a nechytá, když je prázdná baterka. Ale vono to jde taky roztlačit, když je to typ, kterej má přepínač s polohou pro jízdu bez baterky, ale nesmí tomu klesnout otáčky, páč potom relé rozepne a vono to chcípne. Ale vono to není problém vopravit, když se vo tom něco přečte a zná se základní principy a funkce. A vono se taky umí poradit, jenomže moje maminka mi říkala, že na blbou otázku blbá odpověď. A vono se tady vůbec neřeklo, proč se to chce mocí mermo přepólovat. Ale vono toho je víc ... :-(