Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jake světlo do garaže?

mám garaž 6,5 x 3m. Světla jsou planovane na stropě ve dvou místech.[8Rkv5.th.jpg]
uvažuju o zařivkových světlech 60cm. Chci se zeptat kdybych koupil světla co se davaji jen po jedne zařivkove trubici (1světlo=1 trubice 60cm). Myslite že to bude stačit na osvětlení garaže? Nebo raději koupit svetlo kde jsou 2 zářivkove trubice?
Ja mam doma asi pár nevyužitych trubic 60cm, tak bych to pravě chtěl využit a koupi jen světlo.Ale nevim jesi bude stačit to nebo to. Je to jen na osvětlení garaže. děkuji za rady

P.S. jak trubice popraskaji tak pak si to vyměnim za ledky, zatim to necham tak, protože fakt mám zasoby
děkuji

[ArUq.th.jpg]
nemohu dat světla napřič, jeliko tak nějak je konstrukce garažovych vrat pod stropem. SDK už je tam hotove a vyvody dratu jsou cca v těch mistech jako tečky (cca střed na délku, cca 0,5m od stěny). Proto jediné řešení podelné. Pak další světlo bude na stěně naproti vrat, ale to bude nad nějakým stolem a na extra vypinač. Takže ted jen na strop.
dle tveho nazoru 60cm je málo? takže bych měl hledat světlo na 2 trubice, tudiž 2 světla po 2 trubice....stačilo by?