Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno rozsvícení žarovky

ahoj chci se zeptat mam v garaž bez eletriky a napadlo mě jestli to jde nějak vyrešit se světlem,.,jde napojit na nejakou baterku např od auta normalní objímku s žarovkou?že bych vzal svetlo a ustřihl bych koncovku do zasuvky a napojil to nejak na baterku?diky moc za rady

Tak tohle je typický dotaz některých tazatelů co předpokládají, že ti co by jim chtěli odpovědět mají po ruce křišťálové koule. Co si od toho světla slibujete? Že když zajedete potmě do garáže, chcete posvítit, abyste se nepřerazil o haraburdí, když polezete z auta (na to stačí baterka případně svítilna v mobilu) nebo chcete posvítit na nějaké montážní práce? Případně jak tu někdo předpokládá, že v garáži je elektroinstalace, ale odpojená od elektrické sítě a mohla by se na nějaké osvětlení využít?