Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podpěra dřeva

Celokovová podpěra kmene zajistí bezpečnou práci při řezání dřeva a chrání vaši pilu před říznutím do země. Manipulace je snadná díky háku a pevné ocelové rukojeti.
dobrý den , dnes jsem narazil na tuto podpěru dřeva při řezání. Nemáte s tím někdo zkušenost, popř schéma s rozměry? Díky

Mně se to jako blbost nezdá. Pro jednoho je to možná opruz, ale pokud na řezání pracují dva, tak jeden bude manipulovat s touto podpěrou a druhej jen řezat. Furt jednodušší, než nadzvedávat ručně, nebo převracet nohou. Rozhodně to může práci výrazně ulehčit, zvláště u větších kmenů (nemám na mysli 30 cm a více, na to už je třeba jiných postupů).