Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová podlaha - rekonstrukce

Právě provádíme rekonstrukci staršího RD - v současné době máme vykopány podlahy na hlínu. Prosím o radu, jaká by měla být skladba podlahy v případě, že budeme mít podlahové vytápění a o zkušenosti s vinylovou podlahou popř. zda je vůbec možné vinyl použít.
Díky za rady

Ku skladbe nechcem nič písať, skôr upozornit na zrejme nezahrnutý faktor pri návrhu.

Trvale ohrievať plast asi nie je dobrý nápad. Plasty z princípu uvoľnujú do okolia látky zo svojej chemickej štruktúry. Teplo tento proces značne násobí. Hnusný smrad z nekvalitných čínskych plastov pozná každý. Ty uvažuješ že niečo podobné zriadiš v svojom obydlí, síce menej nápadné, plast bude kvalitnejší no bude uvoľnovať chemikálie po dlhšiu dobu.