Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napojeni digestore - redukce odtahu (15 cm -> 10 cm)

Ahoj, mam v kuchyni otvor na digestor o prumeru 10 cm, ale vybral jsem si digestor, ktera ma udavany prumer odtahu 15 cm. Mohl bych otvor zvetsit, ale byla by to prace navic. Zajimalo by mne, zda bude necemu vadit, kdyz tam dam redukci z 15-ti cm na 10 cm. Digestor ma udavany vykon odsavani 410 m^3/hod. Diky. Alex

Zmenšíš plochu, kterou může funět vzduch, na 40 procent původní velikosti. Dopad na výkon odsavače bude zásadní.
Rozhodně se vyplatí díru zvětšit. Žádná digestoř není dostatečně výkonná.

Tak jsem stavajici napojeni o prumeru 10 cm vysekal a vymenil za napojeni o prumeru 15 cm.

Ted jeste jeden dotaz k digestori, mam jednu vybranou, ale na vice forech si lide stezuji na hlucnost, nemate nejaky tip?

Diky. Alex