Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové rozvody elektřiny

Dobrý den,
kolik by zhruba stály nové rozvody elektřiny a předělání na třífáz v rodinném domu 3 plus 1 cca 120 m2, na patro, včetně standardních zásuvek v každém rohu plus bleskosvod,

děkuji,
Leontýnka :-)

Zdravím je lepší si pozvat nejznámějšího elektrikáře, který to s vámi projde a hodí cenu... on bude koukat také na to zda tam máte cihly nebo naše oblíbené kamínky, šikovný elektrikář co chce pomoct krásné ženě v nouzi si čmajzne pár kabelů z práce pro vaší úsporu :-)

Projektuji spíše průmyslovou elektriku, ale sem tam zabrousím i do té bytové. Střílet ceny opravdu bez shlédnutí podmínek nebudu, protože rozdíly mohou být markantní. Také záleží na požadavcích zákazníka na použitý materiál a prvky. Není problém koupit vypínač za 50Kč ale také za 1000Kč. Chce to obhlídku na místě samém. Myslím že elektromontážních firem v okolí které nabídku zdarma zpracují máte několik, nebojte se je oslovit a budete mít v ruce přesná čísla.