Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka Zanussi DWS684 nenapouští vodu.

[http://kutilska.poradna.net/file/view/2534-mycka22 -jpg][http://kutilska.poradna.net/file/view/2535-program 24-jpg]
Myčka -subj- dnes přestala napouštět vodu. Je to ještě stará dobrá klasika, žádná elektronika. Už jednou se nám to stalo, zkusil jsem ji opravit, napouštěcí ventil byl IMHO v pořádku, na nic jsem nepřišel a když jsem myčku tehdy dal dohromady, myla dál, až do dneška. Dnes ještě předmyla, ale od hlavního mytí už zase nenapouštěla.
Jinak myčka funguje, akorát jsem musel pohlídat, kdy vypouští a vodu tam nalít, aby se dokončil mycí cyklus.
Kde by mohlo být nějaké čidlo co povoluje napouštění vody do myčky?

Jak jsem psal, myčka tehdy začala fungovat, pak za nějakou dobu zase přestala napouštět, tak jsem se drátem pošťoural v labyrintu a až donedávna to fungovalo, tak tu myčku chci vynést na dvůr a labyrint pořádně vyčistit jak to půjde a pokud to nepomůže, směr SD a nová myčka, asi Siemens.
Jen se chci zeptat: K čemu je v myčce potřeba labyrint?