Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digitální hodinky - výměna baterky - svítí vše

Zdravim!

Vyměňoval jsem baterku v digitalních hodinkách (secco quartz - dál bohužel netušim)

Každopádně baterka bude v pořádku, akorát, že na displeji svítí kompletně vše - vše je zvýrazněné ...

čudlíky, netuším z jakého důvodu, nefungujou ...

Prosím o radu. Nemůže tam být nějaké resetovací tlačítko?

Díky

U niektorych hodiniek je skutočne nutne previest reset pro vymene baterky,zaleži čo maju vnutri za strojček,secco obvykle nec/miyota/seiko-tmi,niektore maju označene piny na plošnom spoji ako reset,niektore len šipkami,niektore vobec,len v servisnom manuali takže samovymena baterky nie vždy je trivialna zaležitost.....

No ...momentálně to mam opravdu na pokus omyl ... Buď jí tam dám a svíti všechno, nebo mi tam prosvítají jen nějaké čárky a pak se mi tam i objevili (k mému překvapení) to co by asi mělo -tedy default čas - 12:00 -> ale musel jsem to pevně držet na jednom místě a jakmile jsem s tím trochu hýbl - přeskočilo to a celé se to zvrtlo... zase prosvítali jen některé a nebo pak už vůbec nic.