Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem laptop zapojení monitoru

Mám takový dotaz. Jak je u laptopu připojen monitor.zda bez drátově nebo nějak přes panty.Když jej zapnu tak mi naskočí jenom když jej mám téměř zavřený.Otevřený ani náhodou.Ví někdo v čem je jádro pudla? Díky za odpovědi.

Tohle je dotaz spíše do PC poradny.
Připojení samozřejmě není bezdrátové, nýbrž vodičem, jež prochází pantem, resp. krytem pantu.
Viz např. tento obrázek:
[http://www.irisvista.com/tech/laptops/Toshiba-Port ege-S100/big/take-apart-notebook-13.jpg]
modrý vodič vlevo je připojení VGA a LCD, dva tenké vodiče vpravo potom připojení WiFi antény (je ukryta v krytu LCD).