Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Regulátor led pásku

Dobrý den, před pár dni jsem tu psal o radu s výběrem led pásku, rady pomohly vše jsem nakoupil a dnes to dorazilo led pásek o delce 1m http://www.tipa.eu/cz/led-pasek-5050-60led-m-ip20- 144w-m-bila-tepla1ks5cm/d-122915/ dále trafo 20W, lištu na chlazení nějaké kabely no a pak jsme chtěl regulovat jas toho led pásu když chci jen trochu světla a koupil jsem tohle RGB kontroler http://www.tipa.eu/exec/search.aspx?exps=kontroler &SearchType=Fulltext i ten pásek vedle, bylo mi jasné že nepujdou měnit barvy, ale doufal jsem že pujde aspon upravovat jas a vypínat to přes ovladač, ale chyba vše zapojím strčím do sítě a led pásek jen svítí a na ovladač vůbec nereaguje, nevím kde je chyba a hlavně zda to jak jsem si mysle že to aspon bude fungovat je správně nebo je to totální kravina, tak bych ten kontroler vrátil a chtěly bych pomoct s potenciometrem kterým bych upravoval jas moc děkuji za pomoc

stačí se zeptat jednou (Kurt)

No jako potenciometr který by to utáhl by byl příliž velký... lepší by bylo si postavit nějaký jednoduchý regulátor s výkonným tranzistorem za pár kaček, sám jsem si udělal regulaci ledek v obýváku a bomba nic těžkého, ale chce to nějaké znalosti s elektrikou jak jsi na tom?