Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začínající rez na autě (dveře)

Zdravím, zahlídl začínající rez na dveřích auta, hlavně ted pořád prší tak mě to trápí s zdá se mi, že každým dnem se to zvětšuje. Čím to nejlépe ošetřit aby se rez dále nerozšiřovala?

Mám na mysli něco, čím bych po zbroušení rzi místo natřel, a poté mohl nastříkat barvu.(nebo bez broušení?).

Předem díky.

Dobře to popsal Zerzero, ale místo odrezovače používám Hostagrund blokátor rzi a ve vlhku Korroplex L237. U obou přípravků odpadá drbání po aplikaci a po zaschnutí už jen základovka atd. U Formana jsem to blokátor rzi použil při opravě zadních dveří a díry jsem laminoval. Předpovídali mně dva roky, vydrželo to 5 let do likvidace po bouračce.