Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypadek jisticu,nefunkcni trouba

Zdravim, mam problem s el.troubou, pry vypadl z niceho nic jistic zasuvek v kuchyni,bezela jen trouba..po nahozeni a zapnuti trouby se neda rozehrat pres cca 75 stupnu. Momentalne neni v kuchyni podobny zrout, ale mikrovlnka jde v pohode. Kde bych mel zacit hledat pricinu ? Mohlo by byt na vine neco jineho nez trouba (a jeji odchod)?

podle popisu závady se mi zdá, že ta trouba má víc topných těles, a výpadkem jističe to ukazuje že se jedno z nich přepálilo. Takže teď už topí jen ty nepřepálené, takže dají jen malou teplotu...

Ale stejně by to měl vidět někdo, kdo ví která bije, ten na to přijde velmi rychle.

možností proč to nejede je více.

Hlavně rady typu do zásuvky zapojit žárovku aspoň 200W a měřit pokles napětí, no teda...

chtěl jsem říct, že bz pokles napětí mohl a měl hlavně měřit při zapnuté troubě, proč s nějakou žárovkou, která s tím chudák nemá nic společného...

a proč by vypadl jistič když je prý odhořelý nulák, ha?