Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navigace

Dobry den, na jare se chystam koupit navigaci do auta, timto me zajima jestli je nejaka autonavigace pohanena kombinovane 12 V zastrckou a baterii a da se namontovat i na jizdni kolo? Prosim o nejaky odkaz. Cena do 3 tisic Kc. Dekuji

Každá navigace má baterku a funguje bez připojení do 12V zásuvky. Otázkou je jak dlouho vzhledem ke kapacitě baterky. Autonavigace na kolo? No nevim. Budeš jezdit výhradně po silnicích? Osobně na kole používám telefon a mapovou aplicaci Locus když už potřebuju navigovat protože tam můžu natáhnout turistické mapy, cyklotrasy, atd.. Stejně ale výhradně jen zaznamenávám ujetou trasu SportyPalem když už to stojí za to. Jo a kapacitu baterky v terénu podporuju externím Power Bankem.