Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navigace

Dobry den, na jare se chystam koupit navigaci do auta, timto me zajima jestli je nejaka autonavigace pohanena kombinovane 12 V zastrckou a baterii a da se namontovat i na jizdni kolo? Prosim o nejaky odkaz. Cena do 3 tisic Kc. Dekuji

Každá navigace má baterku a funguje bez připojení do 12V zásuvky. Otázkou je jak dlouho vzhledem ke kapacitě baterky. Autonavigace na kolo? No nevim. Budeš jezdit výhradně po silnicích? Osobně na kole používám telefon a mapovou aplicaci Locus když už potřebuju navigovat protože tam můžu natáhnout turistické mapy, cyklotrasy, atd.. Stejně ale výhradně jen zaznamenávám ujetou trasu SportyPalem když už to stojí za to. Jo a kapacitu baterky v terénu podporuju externím Power Bankem.

Prakticky všechny navigace mají napájení 5V přes miniUSB konektor. Já jsem kdysi používal MIO C710, ovšem na kolo jsou automapy nevyhovující. Měl jsem proto odemknutý vstup do Windows a nainstalovaný OziExplorer s mapami vytvořenými z mapy.cz. Později jsem dostal darem PDA ASUS MyPal A696, používám se stejným SW dodnes. Pro zvětšení výdrže mám "powerbank" - malou krabičku na 3 tužkové akumulátory za asi 70 Kč s USB konektorem. Výdrž je bez problémů celý den.