Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem led luster

zdravim

chcem sa spytat na luster s LED ziarovkami, mam luster kde som vymenil vsetky ziarovky na LED, vysledok je ze luster nesvieti, vratil som spat jednu normalnu a svieti, su to ziarovky na zakladni G4, vie niekto poradit?

dakujem

To je divné. Dejte sem fotku těch LED a patice do které to šroubujete. U některých úsporných zářivek je závit, resp. jeho zakončení o větším průměru než u žárovek a proto do některých patic je nelze zcela zašroubovat. S LED zatím nemám zkušenost, akorát nedávno jsem asi 4 koupil v akci a nemám s tím problém.
EDIT: Koukal jsem se, co je to G4 - tak to není na závit, ale na kolíky. Koukněte se na jaké napětí jsou žárovky a na jaké ty LED.