Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ojeté auto do 40 000Kč

Hledám nějaké ojeté auto. Hlavně spolehlivé a pokud možno co nejméně náchylné na korozi.

Moje požadavky jsou:
-mělo by to být něco prostornějšího, nejlépe kombík a 5 dveří
-rok výroby cca 1997-2000 max.
-spotřeba max 7 l na 100
-benzín
-kdyby po sklopení zadních sedaček vznikla rovná plocha k přespání, bylo by to velké plus, ale netrvám na tom

Z menších aut mám tipy na Nissan Almera, Mazda Demio
Ale spíše bych chtěl něco většího...tipy: Nissan Primera kombi, Fial Palio 1.2, Mazda 323F (ale u té je prý s korozí problém).

Po špatných zkušenostech odmítám francouzské značky.

Za případné další tipy moc děkuju.

Pokud si ještě něco nevybral klidně bych se nebál doporučit Ford Mondeo kombi 1.8 nebo 2.0..
Spotreba 7,5L ,a tyhle benzínový motory jsou držáky..Jedno vlastním má teda jen 125tis, ale kamarád má mondeo 2001 2.0 ,a má 340tis a podle toho co říkal neřešil žádne větší problemy jen klasiku..Mondea byli špatný jen diesly,benzíny jsou ok, a hlavně je tam řetez..
Ještě bych se být tebou poohlédl po Mazdě Premacy,prý celkem slušný držák..
Hodně štěstí s výběrem:)