Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem škvíra nad střešním oknem, kterou teče kondenzát

dobrý den, pokrývači se vyřádili na naší střeše a výsledkem je to, že nad oknem nám začala kapat voda - i vydloubal jsem montážní pěnu a zjistil jsem, že nad oknem je mezera cca 4 cm široká vyplněná jen touto pěnou, kudy mi prokapává kondenzát, který se sráží na plechu nad oknem zvenku - chtěl bych se proto zeptat, jakou chybu pokrývači udělali a jak ji napravit - děkuji předem

okno_tekouci

1. pěna kolem okna nemá co dělat = tohle nemohl snad dělat ani pokrývač, ale spíš prase
2. tipnul bych si, že jsou to okna Skylight nebo Avadgard (nebo i jinak si říkají), zkrátka levná polská kopie střešních plastových oken. Pokud ano, tak jste se pěkně spálil...