Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zimní zahrada

Chtěli bychom si nechat postavit na současné terase zimní zahradu s posuvnými dveřmi. Odrazuje mě ale cena. Je možné nějak přibližně určit cenu. Velikost by byla 5 x 3m. Z čeho to udělat, aby byla cena tak nějak normální? Díky

Je to tak nějak výstřel naslepo, ale vzhledem k tomu, že v bytovkách se stále mění původní dřevěná okna za plastová, není problém takto získat materiál na zimní zahradu. Já sám mám z těchto oken postavený solidně velký skleník.