Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Udělám si doma šraňk na kotouči?

Dobrý den mám doma kotouč 30 cm dost ostrý ale nemá žádný šrank mohu ho udělat nějak doma?Jak kotouč může stratit šrank řezáno chvilku a měkké dřevo
Změna předmětu, původně: Udělám si doma šrank na kotouči
Změna kategorie, původně: Bydlení obecně (karel)

mohu ho udělat nějak doma

Známý to dělal stojanovou vrtačkou.
Podložil a přitáhl kotouč, aby byl "ohýbaný zub" v luftě a pila se nenadzvedávala, do vrtačky místo vrtáku vsadil kousek hlazenky až nadoraz ve sklíčidle a nastavil hloubkový doraz podle žádaného šraňku. Ovšem byla to poctivá sloupová vrtačka a ne hobby jakobystojan.