Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mokré fleky na stěně

Dobrý den nevím proč ale přes noc se mi udělali v pokoji vlhké až skoro mokré fleky asi na čtyř místech.Po škole jsem přišel a tři fleky se vysušily a jakoby zmizely jeden tam ale zustal zdál se mi trochu větší.Vzal jsem fen a vyfoukal jsem to a zmizelo to ale pořád je kolem toho jakoby suchy flek.

Nevíte co to bylo nikdy se mi nic takového nestalo.

Já jsem kdysi měla v RD lokální topení. Po zavedení plynu jsem přešla na ústřední. A v té době mi začaly vlhnout a černat rohy místností. Po osazení plastovými okny se to ještě zhoršilo. Vyřešila jsem to krbovými kamny, ve kterých stačí zatopit třeba jen několikrát do měsíce /2 až 3 dny za sebou/ a je po problému.