Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zateplení kamené zdi v podkroví

DOBRÝ DEN,
prosím o radu ohledné zateplení opukové zdi v podkrovi.Zatepleni zvenci zatim neplanuji.
Prikladam obrazek.
Nevim jestli je lepsi parozabranu prilepit ke zdi a jen predsatit o 10cm sdk (kvuli odpadu kanalizace z koupelny) , nebo vyplnit-zateplit zed zevnitr a parozabranu dotahnout az k podlaze.Dole je vytapeny detsky pokoj.Kolem podsednice jem to jeste vyplnil vatou.

dekuji za rady Michal

YFUPo.jpg

Díky za rychlou odpoved.

Bál jsem se to zateplit zevnitř kvuli rozdilum teplot ve zdi, nahore v podkrovi by byla za zateplenim studenejsi nez dole v prizemi kde je prohřata.Ale ted mi blesklo , ze to vlastně bylo celou dobu kdyz tam byla jen puda kde mrzlo. Takze tim nic nezkazim?
Jeste jedna otazka.
Nebude vadit vlhkost(detsky pokoj) prostoupena zkrz strop do tech 20cm vaty v podkrovi za parozabranou?

NByDl.jpg

pUZOM.jpg

dekuji Michal

Vatu mam i pres krokve, strop mam 30cm rockwoolem,pridam tedy 20cm ke zdi a parotesku az dolu. Jen bych se tedy jeste poptal jestli tu parotesku dat i pod to zatepleni zdi.

sLKxG.jpg

Jinak jsem to na staflích prezil a uz si vesele beham po podlaze :-)

5RaOQ.jpg

Planuji tam pricky a zajimalo by me jestli je mozne dat parotesku,na ni namontovat profil UW a pak az sdk.Smejdim po netu a vsude vidim fotky profil, paroteska, sdk deska a po te UW profil pro pricku v podkrovi.

děkuji za rady.