Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čištění labyrintu myčky nádobí

Zdravím Vás, nemáte někdo zkušenosti s vyčištěním zaneseného labyrintu myčky. Nechce se mi hned volat opravář a cálovat cca 800,- za vyčištění. Používáme pravidelně čistič, ale po konci programu se v myčce po nějaké době objeví voda, a to i po zavření přívodu. Dočetl jsem se, že to nejspíš bude zanesený labyrint. Dík za rady

dnes se tím manžel zabýval celé odpoledne, nejprve nevědel, co by mohlo být příčinou chybového hlášení i30 u AEG, různě zkoušel,prohlížel,potom vyndal labyrint,nejprve ho jen proplachoval hadicí od sprchy,vyteklo plno nepořádku,ale ne všechen,zamontoval zpět,zkusil,závada opět,znovu vyndal nasypal do něj kulicky louhu,zalíval horkou vodou a vypadly i ostatní nečistoty.