Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno zkoušečka pro elektrikáře

Zdravím.

Chtěli bychom synkovi k vánocům koupit nějakou elektrikářskou zkoušečku. S elektrikařinou soukromě začíná ( před tím dělal 1 rok u jedné el. firmy), má vyhl.50/6 (chce si udělat 7 ) a zatím to dělá jako vedlejšku s kamarádem. Potřebuje mimo jiné i nějakou zkoušečku. Jakou by jste poradili. Nechci v žádném případě kupovat nějakou nejlevnější.... když už , tak ať to umí vše, co je potřeba a radši něco připlatím.

Děkuji za názory.

téma již od loňska vyřešeno, není potřeba jej vytahovat - zamykám (Kurt)

Mam nejaký merak s ledkama pozná napětí do 400V střídavě i ss i polaritu nebo fázi ale pro zkoušení proudového chrániče mi nakonec pomohla vadaska po tátovi protoze dokázala zatizit odběr fáze -zem tak aby chránič vybavil. Proste merak který umí zatizit daný obvod je nutny