Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem autobaterie

ahoj,moc vas prosim,pomozte mi s timto.Mam fotoramecek.
Je v nem docela slusna pamet,takze si nahravam do nej filmy.Ale!!!!ta baterie,co v nem je ,vydrzi akorat na jeden film, a konec,musim znova pres usb nabijet!Jeji hodnoty jsou 3.7v , 2200 mAh,je takova delsi,ale slabounka.Tak bych si chtel fotoramecek pripichnout na autobaterii 12 v,abych se mohl divat na filmy ,a ne porad nabijet, ale nevim jak to zredukovat.pomozte mi,moc vas prosim.

Ty vole :D, filmy na fotorámečku :-D:-D. Autobaterii ani náhodou, když už tak nějakou baterku z mobilu, třeba moje nokie má taky 3.7V. Ale to bude mít výdrž stejnou. Leda že bys mě baterky 2, jednu nabíjel a druhou používal.

Já bych to řešil autonabíječkou a autobaterií v auktě a doma ADAPTER - REDUKCE 220V NA 12V AUTO ZAPALOVAČ

Vysoké kvality adaptér zásuvky 220V na automobilovou zásuvke
”cigaretového” zapalovače 12V.
Můžete k němu připojit zařízení,
která využívají zásuvku ”cigaretového” zapalovače, např.
nabíječku, laptop, cb rádio, palmtop a jiné...
Můžete je využívat i při napájení ze zásuvky 220V.

Do adaptéru bych dal opět autonabíječku 12/3.7 v viz výše.

http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=adapter%20220V %20na%2012V