Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem parozabrana podkrovi

Dobry den,prosim o radu.Mohu pouzit parofolii viz odkaz nize v podkrovi s koupelnou a loznici?Bude to dostatecna gramaz a kvalita?Mezeru reflexni nemam.Mam podlepovat nejakou paskou prostupy po vrutech v Sdk?Posledni dotaz.Doporucite mi nejakou kvalitni pasku a tmel za rozumny penize na spojeni parofolie/??
Dekuji za reakce Michal

http://stavebniny.baushop.cz/folie-parozabrany/gut ta-guttafol-db-blau-40m2-bal

Gramáž je OK, ale šířka 4 metry, to si nedovedu představit kvalitní práci s tak velkou plachtou. Pak se mi nelíbí i to, že nemá armování. Zatažením může dojít k protahu a zeslabení.
Závěr, nevím, neznám, asi bych do toho nešel.
Nešetřil bych na tomto a šel bych do Jutafol Al 150.