Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem silikon na předním skle

Ahoj. Nedopatřením se mi povedlo utřít přední sklo u auta hadrou, do které jsem předtím otíral zbytky silikonu na těsnění kolem oken. Nyní mám na okně mapy, které při dešti jsou velmi nepříjemné. Zkoušel jsem různé přípravky na bázi lihu a benzínu, ale nic. čím to dostat dolů?

loading...

Na tento problém se za minulého režimu vyráběl přípravek Venedin.Speciálně na odstranění silikonu ze skel.V podstatě to byla plavená křída která se nanesla na kousek flanelu a úporně se potřísněné místo třelo.Celkem to bylo spolehlivé.Také zde je rada s cigaretovým popelem která není vůbec od věci.Možno zkusit.Ale možná se ten Venedin dodnes vyrábí.Vyráběla jej Spolana Neratovice.