Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Casto odchazi halogenky

Dobrý den. V koupelně mi v lustru velmi často odchází halogenky (prostě praskne vlákno). V lustru samotném žádný zkrat není to už jsem kontroloval, nicméně na světelný okruh máme stále hliníkové vodiče.

Co byste dělali na mém místě? Lustr je dělaný na 4 halogenky, a odchází postupně po jedné, jistič to nevyhodí nic takového, jen "prdne" žárovka.

Zatím díky za diskuzi, myslím, že vím vše co jsem potřeboval.

Co se původního problému týče, problém může být kdekoli, staré hliníkové rozvody tomu nasvědčují, všude jsem to prolezl, podotahoval případně vyměnil, nicméně jsem přešel na LED, sice se tam vlezou jen tak-tak, ale svítí parádně LED G9 4,5W, ty by mohly vydržet.