Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem střešní okna do dvora

dobrý den koupil jsem starší dum na rekonstrukci .sousedi si ještě za starých majitelů zbudovali podkrovky a usadily okna do dvora majitele s tím vícemene nesouhlasily ale přesto jim daly svolení.Můžu já jako noví majitel mít výhrady k těmto oknům případně je nějak odstranit???děkuji za odpovědi

Jak píšou ostatní, nes...er se do toho. Původní majitelé dali svolení - počítám, že písemné, tudíž tvoje pofiderní doměnka, že s tím nesouhlasili mi jaksi přijde divná. A tys to kupoval už s oknama od sousedů, tak o co ti jde. Měl sis vyžádat snížení ceny, nebo koupit něco jiného. Jak by k tomu asi přišli sousedi, když jim to majitel dovolil a najednou se přistěhuje nějaký fracek a chtěl by to zazdít? Co kdyby oni po tobě chtěli, ať si barák zbouráš a postavíš o deset metrů dál? Jak by se ti to líbilo?