Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minisystem Panasonic

Prosím o radu.Vlastním radiopřijímač Panasonic PM19,který má na výstupu pro reproduktory v každem kanálu oddělené vedení pro výšky a hloubky,na což jsou také upravené reproduktory.Chtěl bych si připojit misto těchto repro větší třípásmové reprobedny a proto se ptám.zda můžu tyto dva oddělené kanály propojit do jednoho vstupu reprobeden abach ale neoddělal nějaký koncák v radiopřojimači.K tomuto radiopřijímači nemám schema zapojení a nemohu ho nikde sehnat.Může mi někdo poradit?

pokud je to tak že jsou fakt oddělené, pak bych je naspojoval, ale spočítal nové výhybky tak aby se daly reproduktory v třípásmovce oddělit. Ale jen tak na okraj,stávající zapojení je profesionálnější, neb výšky a hloubky se šíří jinak a také se samostatné rproduktory umisťují do různých výšek vůči posluchači. Výškáče do úrovně hlavy a to ostatní níže.

Jasně!! Zatím nebudu nic podnikat.Je mi jen lito že ty 30-ti litrové třípásmovky nejsou využité.Možná,že je předělám na dvoupásmovky a ty výšky nechám samostatně zapojený nebo basák samostatně,uvidím kde co v různých typech plánků zapojení najdu.Zatím vám všem děkuji za dobré rady.